Otomatik Kepenk Motorları

Otomatik Kepenk Motorları
Zincirli Kepenk Motoru

Zincirli Endüstriyel Kepenk Motorları

Otomatik Kepenk Motorları; Büyük ebattaki kepenkler ağır yükleri kaldırmak için tasarlanmıştır. Uzak doğu ülkelerinden ithal edilen ve Dipenk güvencesiyle Dipenk markası ile satışta olan ürün ve Mosel marka ürünler 2 yıl garanti ve ücretsiz kargo ile satıştadır. Zincirli kepenk motoru alırken mevcutta kullanmış olduğunuz marka model ve motor gücüne uygun ürün almalısınız, mevcutta kullanmış olduğunuz marka haricinde kepenk motorları kategorimizde satışta olan zincirli kepenk motoru satın almak isterseniz ürünü sehpası ile değişim yaptığınızda kullanabilirsiniz ürünler sehpa ve zinciri ile gönderilmektedir. Otomatik kepengi kumanda ile kontrol edebilmek için zincirli kepenk motoru alıcısı ve kumanda almalısınız.

Otomatik Kepenk Motorları
Otomatik Kepenk Motorları
Tüp Kepenk Motoru

Tüp Kepenk Motorları

Otomatik Kepenk Motorları; Aliminyum ve çelik malzemeden yapılmış orta ve küçük ölçekli kepenkler için uygundur. Tüp motor seçerken kepenk ebatları, kepenk malzemesine göre ürün almalısınız.

Bunun yanı sıra; Tüp motorlarda boru şekli ve boru şekli için kullanılan aparatın çapı (dıştan dışa tam çap) önemlidir. Ürün gönderimleri kullanmış olduğunuz ve şeçtiğiniz boru uyumlu olarak aparatlı gönderilmektedir.

Dipenk otomatik kapı ve kepenk sistemleri olarak yapmış olduğumuz kampanyalar sizlere kaliteli ve doğru ürünü en uygun en avantajlı fiyatlarla sunmak içindir.

Tasarım ve Kodlama: Diyarsa Yandex.Metrica Dipenk Pinterest - Dipenk Tumblr - Dipenk Feedburner

Diyarbakır Otomatik Kepenk